www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> до теб,blag009


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> до теб,blag009
Спорт-Здраве
Публикувано на: 27.6.2007, 19:48
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Всеки е свободен да пише както иска.Любопитно ми е,защо си избрал именно този начин? Със сто удивителни,сто въпросителни,които пляскаш на най-неподходящи изречения и места?

Защо са диалектизмите,когато можеш да пишеш и на книжовен? Защо е назидателен тонът ти твърде често? Бъди така добър,да ми дадеш отговора си.
PM
Top
blag009
Публикувано на: 27.6.2007, 22:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (Спорт-Здраве @ Jun 27 2007, 07:48 PM)
Всеки е свободен да пише както иска.Любопитно ми е,защо си избрал именно този начин? Със сто удивителни,сто въпросителни,които пляскаш на най-неподходящи изречения и места?

Защо са диалектизмите,когато можеш да пишеш и на книжовен? Защо е назидателен тонът ти твърде често? Бъди така добър,да ми дадеш отговора си.

Мдааа защо ли ? Ти защо спортуваш чадо ? И т.н. въпроси на които е трудно да отговориш и да не излъжеш .
Колкото до мен , стремя се в границите на възможното да пиша тува което мисля -хей така пляскам ти ГО и проблема е твой !
Да рабирам ли ,че кугато те хвана в крачка по даден проблем - окаш че тона ми Е назидателен !
По принцип не робувам на клишета от рода на ченгета и т.н. Защото под формата - борбата с тях ограбиха България така както и башибозука не я е грабил !
Тива е чадо !
Блаже


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 27.6.2007, 23:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Така ли "Блаже"? Трудно ли ти е да не излъжеш като те питат такива въпроси? Гониш ли ме "блаже",да ме хванеш? Не те питам на какво робуваш и на какво не.А с мек тон ти констатирам,че започва да ми писва да си пляскаш сополите под форма на удивителни и въпросителни в индустриални количества.Не ми харесва стилът ти blag009 и ти препоръчвам да пишеш така само на себе си.


П.П.Да,"Блаже",не Го пляскаш на удобни хора.Аз чужди проблеми не държа,а ги връщам.
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 27.6.2007, 23:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Не забравяй да ми отговориш,blag009.Защото само глупости ми снесе.Или ти е "трудно да не ме излъжеш"?
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 29.6.2007, 14:51
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



И мен ме дразни, но мисля, че си прави шеги не където трябва и с не който трябва.
Неговият стил е прост и същевременно ефикасен - някой напише или пусне нещо интересно и той се появи да се изходи върху него и да го опикае, като при това без аргументирана антитеза, просто ей така, за кеф. Кой знае каква дърта комунистическа отрепка е. Блаже ли си, маже ли си... не те харесвам, като при това нищо не мога да науча от теб.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 29.6.2007, 14:55
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Шеги ли? О,не приятелю.Това е добре познато,всяка буква е на място,всяка грешка е нужна,всяка главна буква,всеки болд и всеки диалектизъм има роля в посланието.А препинателните знаци са пирона на програмата.Това е стил,специално разработен за форуми и форумни действия.

Бърка се в подсъзнание,във възприятия,кой знае къде.Лемс пишеше така.Парадокс пишеше така.Сега и blag009,който и да е той...ако наистина може да стигне до акаунта си.
PM
Top
pitbull
Публикувано на: 29.6.2007, 16:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 362
Дата на регистрация: 4-May 06



бляда ми е неприятно типче и на мен! Не му е читава работата..!
Няма нищо смислено и конструктивно от него, даже напротив...
PM
Top
blag009
Публикувано на: 29.6.2007, 18:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Уффффф , детска Ви работа ! Ако искаш , да се видиме на живо и шъ ти повтора същите приказки !!!
Пак Ви окам под формата на ... тоя е ченге , оня агент на ДС , група мошеници направиха това което са можели само да мечтаят и ПРИ комунистите!!!
Иначе играйте си на стражари и апаши , но не забравайте - кукловодите!!!
Аре много Ви здраве и не търсете под вола теле !!!
Благовест Илиев smil4341944e6b0c8.gif
ПП. Не може да има забатачени близо 900 000 дела и близо 11 000 бандюги да се разхождат свободно, без и един ден да се лежали в затвора и да окате тува е работа на ченгетата !!!! Брях Вие я направихте тая ДС , гениална и ненадмината в своите преценки бе чада !!!!
Уфффффф... smil4334a62fd4260.gif


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
pitbull
Публикувано на: 29.6.2007, 20:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 362
Дата на регистрация: 4-May 06



Не си длъжен да се обясняваш на никой! Просто не си интересен!
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 29.6.2007, 20:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Хайде да си решавате личните спорове в ЛС! Няма да предупреждавам повече.
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



С мой събеседник стигнахме до любопитни наблюдения относно промиващия начин на писане.

Във всяко общуване между хора,във всеки един участник навлизат малко или много елементи от чуждия начин на общуване.Силно осъзнатите личности извършват естесвен подбор,а неосъзнатите възприемат директно.Докато това остане естесвено явление,не може да се случи нищо по-разтърсващо и дори това спомага за развитието на начина на общуване на всеки един участник.

Но когато това се превърне в наука с ясна цел,която се използва като мощно тактическо оръжие,нещата стават опасни.

Ще дам пример със себе си.Преди време четох статии и мисли за чуждиците и осъзнах,че напълно са превзели мисълта и изказа ми.Хванах се да ги заменям и в настоящето винаги,когато ми се наложи да употребя "интересно",казвам "любопитно".Тоест това е една концепция,на която съм обърнал внимание и която съм възприел съзнателно.Затова нейното проявление се радва на успех.

Възприемането може да стане и несъзнателно.Достатъчно е за дълъг период от време да се обръща сериозно внимание на начин на изказ,не се изисква дори да се разбира.Не след дълго мислите,които хрумват,ще са облечени частично със съответните думи.След още малко време подхвърляният модел на изказ ще превземе не начина на изказ,а начина на мислене.Натрапените думи и системи на изговор ще започнат да диктуват мисълта у неосъзнатия човек.Колкото по-неосъзнат е той,толкова по-успешно се обръща посоката на сътворяване на информация в главата,тя съответно излиза по вече познатия втълпен начин на изказ.Същото става,когато възпитан човек попадне в компания от псуващи.

Не след дълго ще е достатъчно подхвърлянето на наглед безсмислена,но ключова дума,която да задейства желаното поведение у промития.Това е великолепно оръжие за форуми,където повече хора на различни степени на осъзнатост общуват помежду си.Това е като вирус.Ако се възприеме от няколко,натякването на този модел увеличава честотата си,все повече поустове стават вирусни.
Прилича ли ви това на форума на АТАКА?



Защо има нелогични препинателни знаци?
-защото в зависимост от вида на изречението,съзнанието очаква една определена интонация в края му.Но когато види,че знакът е друг или е много по-силна от очакваното (четири,не една удивителна),съзнанието се сепва.Плавността на четене е нарушена.Вниманието е привлечено.Всяко вглеждане,задълбочаване,повторно четене е добре дошло.

Защо има нелогични главни букви,срички и думи?
-забелязали ли сте,че винаги главни са онези части от изречението,които не носят ударение? Това е така,защото целта е да се привлече вниманието,да се спъне плавното четене,да се чете максимално напрегнато,задълбочено и бавно.Съзнанието очаква пасването на главна буква - ударена буква.Това трябва да се разруши,това е и първата крачка към разрушаване устоите на съзнанието и от плавна мисъл да се формира непостоянна и откъслечна.

Защо има толкова нови редове?
-за да се обърне вниманието към всеки един от тях.



Влез във един форум,пиши в рамките на месец.Хвани най-поддатливия участник,пиши му на ЛС,пращай му писма,удави го в пропаганда и промивка.Ако хванеш още един,можеш да си сигурен,че вирусът ще си свърши сам работата.Ти се оттегляш в друг форум и веднъж седмично проверяваш западането на миналия.

Промитият нещастник не е само умъртвен.Няма нужда да бъде съсипван,ако не изиграе роля по-късно - той се превръща в потенциален уред за потенциална цел.
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Jun 29 2007, 02:55 PM)
Шеги ли? О,не приятелю.Това е добре познато,всяка буква е на място,всяка грешка е нужна,всяка главна буква,всеки болд и всеки диалектизъм има роля в посланието.А препинателните знаци са пирона на програмата.Това е стил,специално разработен за форуми и форумни действия.

Бърка се в подсъзнание,във възприятия,кой знае къде.Лемс пишеше така.Парадокс пишеше така.Сега и blag009,който и да е той...ако наистина може да стигне до акаунта си.

Май ще излезе вярна метафората от текста на песента на Ахат "Черната овца"..?!!!
- Щом овчаря почне да дреме, стадото започва да точи зъби...

Любопитен съм относно това твое сравнение между мен и ЛЕМС...?!!
Откъде ти хрумна подобна простотия..?!!
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (PARADOX @ Jul 3 2007, 11:13 AM)
QUOTE (Спорт-Здраве @ Jun 29 2007, 02:55 PM)
Шеги ли? О,не приятелю.Това е добре познато,всяка буква е на място,всяка грешка е нужна,всяка главна буква,всеки болд и всеки диалектизъм има роля в посланието.А препинателните знаци са пирона на програмата.Това е стил,специално разработен за форуми и форумни действия.

Бърка се в подсъзнание,във възприятия,кой знае къде.Лемс пишеше така.Парадокс пишеше така.Сега и blag009,който и да е той...ако наистина може да стигне до акаунта си.

Май ще излезе вярна метафората от текста на песента на Ахат "Черната овца"..?!!!
- Щом овчаря почне да дреме, стадото започва да точи зъби...

Любопитен съм относно това твое сравнение между мен и ЛЕМС...?!!
Откъде ти хрумна подобна простотия..?!!

"Любопитен съм относно това твое сравнение между мен и ЛЕМС...?!!
Откъде ти хрумна подобна простотия..?!!"

Айде Парадокс,не ставай смешен...!!!
Прочети,някой произволен поуст на Лемс и някой твой поуст и се опитай да откриеш разликите,ако въобще има такива...!!!
Сравнението,което е направил Спорт-Здраве,между твоят стил на писане и този на Лемс е съвсем резонно и аз също го споделям...!!!
Ако не искаш да те асоциираме с Лемс промени си стила..!!


Виждаш ли някаква прилика между Този мой поуст и тези на Лемс и твоите...?!!
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Дари @ Jul 3 2007, 12:22 PM)
QUOTE (PARADOX @ Jul 3 2007, 11:13 AM)
QUOTE (Спорт-Здраве @ Jun 29 2007, 02:55 PM)
Шеги ли? О,не приятелю.Това е добре познато,всяка буква е на място,всяка грешка е нужна,всяка главна буква,всеки болд и всеки диалектизъм има роля в посланието.А препинателните знаци са пирона на програмата.Това е стил,специално разработен за форуми и форумни действия.

Бърка се в подсъзнание,във възприятия,кой знае къде.Лемс пишеше така.Парадокс пишеше така.Сега и blag009,който и да е той...ако наистина може да стигне до акаунта си.

Май ще излезе вярна метафората от текста на песента на Ахат "Черната овца"..?!!!
- Щом овчаря почне да дреме, стадото започва да точи зъби...

Любопитен съм относно това твое сравнение между мен и ЛЕМС...?!!
Откъде ти хрумна подобна простотия..?!!

"Любопитен съм относно това твое сравнение между мен и ЛЕМС...?!!
Откъде ти хрумна подобна простотия..?!!"

Айде Парадокс,не ставай смешен...!!!
Прочети,някой произволен поуст на Лемс и някой твой поуст и се опитай да откриеш разликите,ако въобще има такива...!!!
Сравнението,което е направил Спорт-Здраве,между твоят стил на писане и този на Лемс е съвсем резонно и аз също го споделям...!!!
Ако не искаш да те асоциираме с Лемс промени си стила..!!


Виждаш ли някаква прилика между Този мой поуст и тези на Лемс и твоите...?!!

Нямам намерение да променям нищо...!!!
Смятам, че бях достатъчно конкретен...!!!
Ако имате нужда от враг, изберете си друг...

КАЗАХ....
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Нека не разводняваме форума,Запознат няма нужда да прави забележка втори път.

П.П.А и парадокс и без това каза...Явно имаме нужда от овчар на този етап.

PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020